Imprezy i urodziny dla dzieci – organizacja urodzin dziecka

Urodziny i imprezy dla dziecka

Chcesz zorganizować imprezę dla dziecka w Warszawie? Szukasz pomysłu i miejsca na wyprawienie urodzin lub imienin? Świetnie się składa, ponieważ organizacja urodzin dla dzieci w Warszawie to jedna ze specjalności Fiku-Miku! Wystarczy zarezerwować termin i umówić wybraną liczbę dzieciaków, a nasi wyspecjalizowani opiekunowie zajmą się resztą. Radzimy się pospieszyć, ponieważ urodziny dla dzieci cieszą się u nas naprawdę dużym zainteresowaniem. Dostarczamy bowiem odwiedzającym nas dzieciom wiele radości, przygotowując dla nich wspaniałe gry i zabawy. Organizacja urodzin dla dzieci w Warszawie obejmuje zaproszenia na przyjęcie, kolorową zastawę, poczęstunek, fontannę tortową i słodki prezent na zakończenie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tej branży doskonale wiemy, co zrobić, aby każdy maluch znakomicie się bawił!

Organizacja urodzin dziecka - rozwiązanie dla zabieganych rodziców

Rolą rodziców jest zadbanie o to, aby ich pociechy miały niezapomniane wspomnienia z okresu dzieciństwa. Idealnym sposobem na to jest świętowanie ważnych okazji. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak angażującym zajęciem jest organizacja urodzin dziecka, dlatego proponujemy rozwiązanie, które wymaga od rodziców jedynie rezerwacji odpowiedniej liczby miejsc. Oferujemy znakomicie przystosowane do potrzeb najmłodszych miejsce, poczęstunek oraz zabawę. Potrafimy sprawić, że przyjęcie na urodziny w Warszawie wyprawiane dla dzieci staje się niezapomnianym wydarzeniem. Do działania motywuje nas każdorazowe zadowolenie najmłodszych i ich uśmiechnięte twarze oraz możliwość podarowania kilku wolnych chwil dorosłym.

Najlepsze urodziny dla dzieci - pyszny poczęstunek i fantastyczna zabawa

Zapraszamy wszystkich uwielbiających niebanalnie spędzać czas na niezapomniane urodzinki czy imieniny do Fiku-Miku. Nasze lokalizacje to Warszawa Gocław i Łomianki. Dbamy zawsze o to, żeby impreza dla dzieci była bezpieczna i wesoła – u nas dzieciaki na pewno nie będą się nudzić, ponieważ organizacja urodzin dziecka przynosi nam samym wiele radości. Możemy zagwarantować fantastyczne przyjęcie, które na długo zostanie w pamięci maluchów – imprezy urodzinowe dla najmłodszych to nasza specjalność, zatem zachęcamy do kontaktu.

 

Pakiet urodzinowy zawiera:

 • Zaproszenia na urodziny dziecka
 • Kolorową zastawę dla dzieci (talerzyki, kubeczki, sztućce, serwetki),
 • Poczęstunek:
  • Chipsy
  • Popcorn
  • Paluszki
  • Chrupki różnego rodzaju
  • Ciasteczka
  • Żelki
  • Szampan dziecięcy
  • Napoje (bez ograniczeń: woda, napoje jabłkowy i pomarańczowy)
 • Fontanna tortowa
 • Lizak na zakończenie imprezy dla każdego dziecka

Prosimy pamiętać o tym, że imprezę urodzinową organizujemy dla minimum 10 dzieci. W razie takiej potrzeby można we własnym zakresie przygotować poczęstunek dla dorosłych gości. Wszystkie rezerwacje sali zabaw dla dzieci na imprezę przyjmujemy telefoniczne.

 

Istnieje możliwość wpłaty zaliczki na konto:

MBANK: 50 1140 2017 0000 4102 1127 2848
PA PLAY SPÓŁKA CYWILNA ANDRZEJ SOCHACKI, PIOTR PRZESZŁO
ul. Gen. Fieldorfa Emila 41 lok. O.102B
04-125 Warszawa

 

 

imprezy dla dziecka Warszawa - zaproszenie

 

Tu można pobrać zaproszenie na urodziny dziecka w Galerii Gocław

zaproszenie na urodziny dla dzieci

 

Tu można pobrać zaproszenie na urodziny dziecka w Galerii Łomianki

Masz pytania dotyczące sali zabaw dla dzieci w Warszawie? Zadzwoń do nas!

   600 007 204 lub 501 670 702

Uwaga. Ze względu na rozprzestrzenianie się wirusa SARS-CoV-2 funkcjonowanie i niektóre usługi oferowane przez Salę Zabaw mogą ulec zmianie.